Szybki kontakt

+48 505 166 959
biuro@ogrody-zimowe.org

Oferta ogrodów zimowych

Ogrody Zimowe „Maria” wykonywane są na solidnym szkielecie z belek i słupków, wytwarzanych z najwyższej jakości drewna klejonego. Wykorzystujemy głównie drewno pochodzenia krajowego takie jak sosna i świerk, oraz importowanego takie jak meranti. Belki z drewna zabezpieczone są lekkimi i sprężystymi uszczelkami i profilami aluminiowymi. Wykorzystywane przez nas materiały są odporne na zniszczenia i korozję, dostępne w pełnej gamie kolorów, zgodnie z życzeniem Klienta.

Standardowo powierzchnia ścian naszych ogrodów zimowych wypełniona jest niskoemisyjnym szkłem zespolonym jednokomorowym wypełnionym argonem. Z kolei połać dachu pokryta jest od zewnątrz szkłem hartowanym termicznie, a od wewnątrz bezpiecznym. W celu ograniczenia strat ciepła z ogrodu zimowego na zewnątrz stosowane przez nas szyby charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła U=1,0.

Nasi klienci mają również możliwość wyboru szyb najlepszych do swoich nieruchomości. Do wyboru są szyby przeciwsłoneczne, samoczyszczące, bezpieczne, hartowane, antywłamaniowe (klasa P2A-P4A), poliwęglanowe, komorowe, odporne na działanie promieniowania UV - wszystkie posiadają wymagane atesty udostępnione przez dostawców. Okna i drzwi dostępne są w kliku rodzajach. Możemy Państwu zamontować drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe w wersji uchylno- rozwiernej. Dzięki tej technologii będą mieli Państwo możliwość ręcznego wietrzenia ogrodu zimowego. Dbamy o to aby w ogrodzie zimowym była możliwość wymiany powietrza. W tym celu montujemy wywietrzniki dachowe oraz nawiewniki u podstaw ściany ogrodu.

Oferujemy atrakcyjne ceny, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Nie jesteśmy w stanie umieścić jednego uniwersalnego cennika, ponieważ cena ogrodów zimowych jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rozmiar, czy materiał, którego używamy. Każdy projekt realizujemy indywidualnie, staramy się tak doradzić klientowi, aby był zadowolony z realizacji.

W czasie realizacji projektu zabudowy ogrodowej wykorzystujemy różne rozwiązania konstrukcyjne dostosowane do wymagać Klienta. Powoduje to, że nie możemy ustalić jednego cennika, a koszty każdorazowo ustalamy z Klientem. W celu otrzymania wstępnej oferty prosimy o kontakt i możliwie najdokładniejsze określenie Państwa oczekiwań oraz wymagań odnośnie Waszego ogrodu zimowego.

Naszym celem jest zrealizowanie Państwa marzenia!