linia

Szybki kontakt

telefon+48 505 166 959
emailbiuro@ogrody-zimowe.org

Nabídka

Systém zimních zahrad Maria je založen na solidní konstrukci desek a sloupků, vyrobených z lepeného dřeva té nejvyšší kvality. Dřevo je jediným přírodním konstrukčním materiálem, ze všech používaných, k výrobě konstrukcí zimních zahrad. Žádný jiný materiál, který je současně mechanicky odolný a má velmi dobré termoizolační vlastnosti, nemá v sobě tolik tepla a příznivého vyzařování ovlivňující vzhled zahrady. Desky z lepeného dřeva jsou zabezpečeny těsněním a hliníkovými profily, lehkým a elastickým materiálem, odolným proti opotřebení a korozi, dostupným v plné paletě barev dle přání zákazníka.

V klasické verzi jsou pro střechu a stěny použity skleněné tabule se součinitelem pronikání tepla U=1,1. Zasklení našich zahrad nabízíme ve dvou variantách:

  • úplně průhledné nebo zabarvené organické sklo (PMMA),
  • polykarbonát, jehož charakteristikou je vysoká odolnonst proti mechanickému poškození a díky tomu je odolnější než klasické sklo.

Okna a dveře nabízíme jako jedno nebo dvoukřídlové ve verzi zasouvací nebo otevírací. Jsou to prvky, které umožňují ruční větrání zimní zahrady. Doplňující ventilaci dodávají větrací otvory na střeše a ve spodní části stěny zahrady. Tento systém umožňuje optimální výměnu vzduchu uvnitř zahrady.

Nebojíme se našich cen. Víme, že jsou atraktivní. Jelikož chceme být vůči Vám poctiví, neuvádíme zde žáden univerzální ceník, protože udané ceny by nemusely být závazně cenami koncovými. Pro nás je přání každého zákazníka individuální projekt a poradenství při volbě zahrady. Jsou to jiné materiály a konstrukční řešení využité během stavby zahrady, současně přizpůsobené požadavkům konkrétního zákazníka.Pro obdržení vstupní nabídky prosíme o kontakt a co nejširší nastínění Vašich představ a požadavků týkající se Vaší zimní zahrady.
Našim cílem je realizace Vašeho snu!