linia

Szybki kontakt

telefon+48 505 166 959
emailbiuro@ogrody-zimowe.org

Nabídka

Systém "Mary Zimné záhrady" je založený na pevných rámových nosníkoch a stĺpoch, vyrobených z vysoko kvalitného vrstveného dreva tuzemského pôvodu. Drevo je jediným prírodným stavebným materiálom, ktoré sa používa pre stavbu zimných záhrad. Žiadny iný materiál nemá v sebe takú mechanickú pevnosť, tepelno izolačné vlastnosti a nevyžaruje toľko tepla ako drevo a tým vo veĺkej miere ovplyvňuje estetický vzhlad záhrady. Lamelové nosníky sú zabezpečené hliníkovým profilom a tesnením, z ľahkého a odolného materiálu, odolný proti poškodeniu a korózii, a sú dostupné v širokej škále farieb, pre individuálne želanie každého zákazníka.

Na zasklenenie našich záhrad ponúkame dva spôsoby:

  • úplne priesvitné alebo farebné organické sklo (PMMA),
  • pevný polykarbonát, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, takže je oveľa odolnejší ako temperované sklo.

Okná a dvere ponúkame ako jedno – alebo dvojkrídlové-vo verziách ako posuvné alebo sklopné. Tie prvky umožňujú manuálne vetranie v zimnej záhrade. Manuálne vetranie zlepšuje montáž strešných ventilátorov a vzduchových mriežok do steny záhrady. Takýto systém umožňuje optimálnu výmenu vzduchu vnútri zimnej záhrady.

Nebojíme sa svojich cien. Vieme, že sú atraktívne a zaujímavé. Ohladom poradenstva a projektov pre každého zákazníka vypracujeme individuálny návrh a cenu, podľa výberu a typu záhrady. Každý projekt je rozmerovo iný, prispôsobený k prianiu klienta, a miestu, kde záhrada bude postavená. Tak ako rôzné druhy materiálov a konštrukčných riešení používaných pri stavbe záhrady prispôsobíme špecifickým požiadavkám každého zákazníka. Cena každého projektu má inú hodnotu, čo závisí od individuálnych požiadavkách zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať, aby ste získali tú najvýhodnejšiu ponuku na vypracovanie Vašich požiadaviek pre Vašu zimnú záhradu.
Naším cieľom je zrealizovať Vaše sny!